• https://www.facebook.com/pages/KADIK%C3%96Y-%C3%87%C3%96Z%C3%9CM-AKADEM%C4%B0/126125137485412?fref=ts

BAŞARILARIMIZ...

       

         Kadıköy ÇÖZÜM AKADEMİ 'de sistematik eğitim alarak girdikleri sınavlarda başarı gösteren KPSS ve DGS adaylarımızı en içten dileklerimizle kutluyor,başarılarının devamını diliyoruz      

         BİZİMLE HAZIRLANIP KPSS SINAVI İLE ATANANLAR

 

SERAP KAHRAMAN           İlköğretim Matematik Öğr.              1. Tercih: İSTANBUL/ÜMRANİYE

ÜLKÜ ZEKİ                            İlköğretim Matematik Öğr.              1. Tercih: İSTANBUL/SULTANBEYLİ
SERPİL Y. ÖZDEMİR           Fen ve Teknoloji Öğr.                        1. Tercih: İSTANBUL/SULTANBEYLİ

F. HÜLYA SOMUNCU          Fen ve Teknoloji Öğr.                        1.Tercih:İSTANBUL/ÇEKMEKÖY

TÜLİN ALTUNKAYA           Fen ve Teknoloji Öğr.                         2.Tercih İSTANBUL/BEYKOZ

GÜL KASADAR                    Fen ve Teknoloji Öğr.                        6. Tercih: İSTANBUL/SULTANBEYLİ

YASEMİN BÜLBÜL              Tarih Öğr.                                            1. Tercih: İSTANBUL/ARNAVUTKÖY

İLYAS BİNAY                        Elektrik Öğr                                        1. Tercih: İSTANBUL/KAĞITHANE

FATMA SEVGİ                      Rehber Öğretmen                             1. Tercih: İSTANBUL/SARIYER

ÖZGE AYYILDIZ   Türkçe Öğr.                                                     1. Tercih:İSTANBUL/ÜMRANİYE

SERKAN GÜL                       Türk Dili ve Edebiyatı Öğr.               1. Tercih: İSTANBUL/ÜMRANİYE

DUYGU KELEŞ                     Teknoloji ve Tasarım Öğr.               1. Tercih: İSTANBUL/ESENLER
ANIL GÖK                             Müzik Öğr.                                           1. Tercih: İSTANBUL/ÜSKÜDAR 
MURAT TAŞ                         Müzik Öğr.                                           1. Tercih: İSTANBUL/SULTANBEYLİ

RIZA YERKAN                      Müzik Öğr.                                           1. Tercih: KOCAELİ/ÇAYIROVA

MEHMET MERİÇ ÜMİT       Müzik Öğr.                                           1. Terci :ÇANAKKALE/ÇAN

KÜBRA YILMAZ   Müzik Öğr.                                                        1. Tercih: İSTANBUL/SULTANBEYLİ

ERKAN ÖZKAN                    Müzik Öğr.                                           2. Tercih: İSTANBUL/KÜÇÜKÇEKMECE
AYÇA AYDIN                        Okul Öncesi Öğrt.                             5. Tercih: İSTANBUL/SARIYER

ZEYNEP ŞİMŞEK                 Müzik Öğr.                                           11. Tercih: İSTANBUL/BAŞAKŞEHİR

ASLI KARAKOYUN             Müzik Öğr.                                           6. Tercih: İSTANBUL/BEYKOZ

CEREN DEMİR                     Müzik Öğr.                                           6. Tercih: YOZGAT/ÇEKEREK

BURCU ZORLU                    İngilizce Öğr.                                      9. Tercih: AĞRI/TAŞLIÇAY

GÜLNAZ ÇALIŞKAN           Müzik Öğr.                                           7. Tercih: ARDAHAN/HANAK

YASEMİN TÜZEMEN           Rehber Öğretmen                             6. Tercih: İSTANBUL/SANCAKTEPE

NURNİSA ÇAKIR  Rehber Öğretmen                             8. Tercih: İSTANBUL/EYÜP

ÖMER EMRE DİŞÇİ             Din Kült. ve Ahl.Bil. Öğr.                   10. Tercih: İSTANBUL/ÇEKMEKÖY

ARZU ÖZER                      Biyoloji      Öğr.                                       8. Tercih: ŞANLIURFA/V.ŞEHİR

ŞEYHMUZ ÇİLEK Metal Teknik Öğr.                                           10. Tercih: İSTANBUL/BAYRAMPAŞA

HALİL YUMAKLI               Sosyal Bilgiler                                       1. Tercih: İZMİR/BERGAMA

KAĞAN KAÇARAN          Türkçe Öğr.                                            5. Tercih: İSTANBUL/ARNAVUTKÖY

NİLAY KÖKEY                  Kimya Öğr.                                              10.Tercih: ERZURUM/OLTU

HİLAL HANZADE              İngilizce Öğr                                          3.Tercih: KOCAELİ/ DERİNCE

ÇAĞRI ASLAN                  Türk Dili ve Edebiyatı                           13.Tercih: ÇORUM/KARGI

ÖZLEM URHAN                Biyoloji      Öğr.                                      18.Tercih: BATMAN/MERKEZ

EDA AYDIN                       Beden Eğitimi Öğr.                16.Tercih: KOCAELİ/DİLOVASI

İBRAHİM AKYOL              Matematik Öğr.                                     10.Tercih: RİZE/ÇAMLIHEMŞİN

ÖZGÜL GÜZEL                 Resim Öğr.                                             1.Tercih: İSTANBUL/SULTANBEYLİ

GÜLAY KAZAK                 İngilizce Öğr.                                          4.Tercih: MANİSA/SOMA

SERKAN TASA                 Fen Bilgisi Öğr.                                      20.Tercih: HATAY/SAMANDAĞ

GÖZDE KAYALI                Matematik Öğr.                                     3. Tercih: KOCAELİ/GÖLCÜK

SERDAR YILDIZ                  Müzik                                             İSTANBUL

İLKAY ERTEN                                  Rehber Öğr.                      İSTANBUL

SELEN BOZ                                      Müzik                                  DİYARBAKIR

İLKİM SÜTÇÜ                                  Rusça.                                  ADIYAMAN

BİLAL ŞAHİN                                   Fen Bilgisi. Öğr.                     ANTALYA

KİBRİYE YÜKSEL                           Resim Öğr.                      İSTANBUL

SAADET ÇALIŞKAN                       Matematik                           İSTANBUL

ŞEYHMUZ ÇİLEK                            Metal Tek. Öğr.                İSTANBUL

ELİF ÖLMEZ                                     Rehber Öğr.                    İSTANBUL

İBRAHİM AKYOL                            Matematik Öğr.                RİZE

SEVİM YILDIZ                                 Okul Öncesi Öğr.            İSTANBUL

DORUK KAYNAK                           Matematik                         İSTANBUL

ŞEYMA ONUR                                 Fen Bilgisi.               İSTANBUL

KAĞAN KAÇARAN                        Türkçe Öğr.                       İSTANBUL

NESLİHAN YAVUZ                         Coğrafya                          SAKARYA

NURDAN KOCAAĞA                     Biyoloji                              TEKİRDAĞ

SEVAL YILMAZ                               Biyoloji                           İSTANBUL

ÜMİT CONTÜRK                             İngilizce.                         İSTANBUL

TUBA KIVANÇ                                İngilizce.                               İSTANBUL

ÖZLEM BOZKAYA                          Müzik                                  DİYARBAKIR

ŞENAY ÖZDEMİR                           T.Dili Ede. Öğr.                 TEKİRDAĞ

MEHMET TEKER                             Müzik                                 ERZURUM

DERYA BAKCIOĞLU                      Okul Öncesi Öğr..            İSTANBUL

MELİHA SÜMBÜL                           Okul Öncesi Öğr.              İSTANBUL

ESMA BETÜL YILDIZ                      OKUL ÖNCESİ ÖĞR.           İSTANBUL

MÜGE ALEMDAR                            OKUL ÖNCESİ ÖĞR.           İSTANBUL

SELEN DUMLU                                SINIF ÖĞR.                        İSTANBUL

ASLI HELVACI                                 OKUL ÖNCESİ                   KOCAELİ

ÖKKEŞ SİYER                                 FEN BİLGİSİ ÖĞR.             GAZİANTEP

FEYZA DEĞİRMENCİ                     OKUL ÖNCESİ                      İSTANBUL

CEMİLE GÜLAYDI                          FEN BİLGİSİ ÖĞR.               KIRKLARELİ

SERKAN TASA                                FEN BİLGİSİ ÖĞR.              HATAY

EBRU YALI                                       FEN BİLGİSİ ÖĞR.            İSTANBUL

GÜLŞAH KULA                                FEN BİLGİSİ ÖĞR.             İSTANBUL

İHSAN ÖZ                                         FEN BİLGİSİ ÖĞR.            VAN

SEVGİ SOMER                                 OKUL ÖNCESİ                   BİNGÖL

AYŞENUR İNCE                              SINIF ÖĞR.                         HAKKARİ

GÜL ÖZTÜRK                                  MÜZİK ÖĞR.                      İSTANBUL

EBRU ÖZOK                                     BEDEN EĞİTİMİ                İSTANBUL

UĞUR YILDIRIM                              BEDEN EĞİTİMİ                 İSTANBUL

EBRU YAPAR                                   SINIF ÖĞR.                      İSTANBUL

SEVGİ ÇİÇEKER                              İNGİLİZCE                         İSTANBUL

AYTEN ÇAMURDAN                      FEN BİLGİSİ ÖĞR.               İSTANBUL

MURAT DANACI                             BİLGİSAYAR ÖĞR.             İSTANBUL

MAKBULE KONAK                        MÜZİK ÖĞR.                        İSTANBUL

PINAR KEDİK                                  MÜZİK ÖĞR.                      İSTANBUL

SEREN KAYA                                  FEN BİLGİSİ ÖĞR.             İSTANBUL

ZAHİDE BİLDİRİCİ                          İNGİLİZCE ÖĞR.                 MALATYA

MELİH YİĞİT ÜRKMEZ                  FEN BİLGİSİ ÖĞR.               İSTANBUL

BUKET TURAN                                İNGİLİZCE                        ŞIRNAK

GÜLAY KAZAK                               İNGİLİZCE                         MANİSA

AYŞE SOBACI                                 İNGİLİZCE                        SİİRT

AYSUN LEVENT                              İNGİLİZCE                         BURSA

SEÇİL ÖZ                                      OKUL ÖNCESİ ÖĞR.           İSTANBUL

GÜL İNANMAZ                                SINIF ÖĞR.                       AĞRI

BANU BÜYÜKCINGIL                       İNGİLİZCE                        İSTANBUL

SEVİNÇ TOPAL                               TÜRK DİLİ EDE. ÖĞR.      ARTVİN

SELDA ARSLAN                              MÜZİK ÖĞR.                    KOCAELİ

EDA AYDIN                                      BEDEN EĞİTİMİ               KOCAELİ

BARIŞ ÇALIŞ                                  SOSYAL BİLGİLER          İSTANBUL

DOĞAN BÜLBÜL                             DİN KÜLTÜRÜ ÖĞR.       MANİSA

BUSE TEKİN                                    SINIF ÖĞR.                           İSTANBUL

FATMA BAŞOĞLU                          SINIF ÖĞR.                           İSTANBUL

BEKTAŞ DURMAZ                          BEDEN EĞİTİMİ               İSTANBUL

GÜLER YILMAZ                               İNGİLİZCE                      İSTANBUL

GÜLCAN YILDIZ                             İNGİLİZCE                       İSTANBUL,

ÖZLEM YALGIN                              MÜZİK ÖĞR.                   TEKİRDAĞ

HATİCE HAYKIR                             SINIF ÖĞR.                     İSTANBUL

ÇİĞDEM ASLAN                              TARİH                            HATAY

MEHTAP TOPKARA                        DİN KÜLTÜRÜ ÖĞR.        İSTANBUL

BUKET TAYİZ                                  SINIF ÖĞR.                     İSTANBUL

TUBA ŞAHİN                                    SINIF ÖĞR.                    MUŞ

HANİFE AVAN                                TÜRKÇE ÖĞR.                  ESKİŞEHİR

EMEL GÖÇMEN                              İNGİLİZCE                        KOCAELİ

BURCU GÜÇLÜ                               TURİZM ÖĞR.                  BALIKESİR

ÖZLEM ÇETİN                                 FEN BİLGİSİ                    BARTIN

PINAR ÇINAR                                  SINIF ÖĞR.                     TEKİRDAĞ

NURDAN HACIOĞLU                     SINIF ÖĞR.                        BURSA

YILDIZ OVACIK                              SINIF ÖĞR.                        İSTANBUL

HATİCE KARA                                 SINIF ÖĞR.                      TEKİRDAĞ

GÜLŞAH ÖZKAN                            SINIF ÖĞR.                       TEKİRDAĞ

ÇİĞDEM TEMİZ                               SINIF ÖĞR.                       DÜZCE

 TALİA GENÇ                                   SINIF ÖĞR.                      İSTANBUL

İLKNUR MERAL                              TÜRKÇE ÖĞR.                   İSTANBUL

SERAP NAKTAN                             FEN BİLGİSİ                      ANTALYA

NEVCİHAN GÜLER                         FEN BİLGİSİ                      TRABZON

SERKAN DUMAN                           BEDEN EĞİTİMİ                  SİVAS

İLKNUR BASAL                               SINIF ÖĞR.                       URFA

ZEKERİYA DİKAL                           SINIF ÖĞR.                         İSTANBUL

BURCU PARLATAN                         OKUL ÖNCESİ                     DÜZCE

ZEYNEP SOYYİĞİT                         SINIF ÖĞR.                           BİTLİS

SIDIKA SARIKAYA                         RESİM ÖĞR.                         BİNGÖL

DUYGU KÜÇÜK                              SINIF ÖĞR.                           KOCAELİ

RABİA ÖZTEKİN                             SINIF ÖĞR.                           AKSARAY

AYDAN BARAN                              İNGİLİZCE                            İSTANBUL

BAŞAK DUMAN                              MÜZİK ÖĞR.                        İSTANBUL

LÜTFİYE DURMAZ                        BEDEN EĞİTİMİ               MERSİN      

NEŞE DEMİRHAN                           SINIF ÖĞR.                           İSTANBUL

 

 

                     DGS KAZANANLAR      

DAVUT AYDIN 
HACETTEPE ÜNV. SAĞLIK İŞLET.
ANKARA 
GÜLŞAH ÖZTÜRK 
İSTANBUL ÜNV.HUKUK
İSTANBUL
GÖKHAN GÜLER 
MARMARA ÜNV.HUKUK
İSTANBUL
YASEMİN TOPRAK 
MARMARA ÜNV.HUKUK
İSTANBUL
SEMRA YILDIRIM 
İSTANBUL ÜNV. HUKUK
İSTANBUL
SAMET KURT 
YTÜ MAKİNE MÜH
İSTANBUL
GÜÇER BAYAT
İTÜ ELEKTRO.MÜH.  
İSTANBUL 
KENAN BOZDEMİR
İTÜ MAKİNE MÜH. 
İSTANBUL 
MURAT GÖÇER
İTÜ METALURJİ. MÜH. 
İSTANBUL 
CANER YAĞCI 
YTÜ ELE. ELEKR. MÜH. 
İSTANBUL 
BURAK BALIBAŞ
YTÜ MAKİNE MÜH. 
İSTANBUL 
ERDEM YILDIZ
YTÜ ELEKTİRİK MÜH. 
İSTANBUL 

SEDA DEĞİRMENCİ 

YTÜ METALUR.MÜH. 

İSTANBUL 

 

 

SALİH ÇAMUR

YTÜ.MAKİNA MÜH. 

İSTANBUL 

İNCİ GÜNAZ

İ.Ü.ÇAL. EKONOM. 

İSTANBUL 

NURCAN YENİÖREN 

İ.Ü.İŞLETME FAK. 

İSTANBUL

PINAR PINARBAŞI

İ.Ü.  PEYZAJ  MİMAR.

İSTANBUL

PINAR PAMUK

İ.Ü.ÇAL. EKONOM. 

İSTANBUL 

HATUN ASLAN

İ.Ü.ÇEVRE MÜH. 

İSTANBUL 

YÜKSEL BARLAS

İ.Ü.SU ÜRÜN. MÜH. 

İSTANBUL

EMRE DURAN

MÜ.ELEKTİR.ÖĞR. 

İSTANBUL

TURGAY TONGA 

MÜ.METAL ÖĞR. 

İSTANBUL

EROL ŞAHİN 

MÜ.TAL.ÜRET.ÖĞR. 

İSTANBUL 

REYHAN YILDIZ

MÜ. HAZIR GİY.ÖĞ. 

İSTANBUL 

EMRE GENÇCAN

A.Ü. ELEKTR. MÜH. 

İSTANBUL 

DİNÇER ARDUÇ

İNÖNÜ Ü.ELEK.MÜH.

MALATYA 

DİLEK KIZILTÜRK 

KOCAELİ ÜN. İŞLET.

KOCAELİ 

HİLAL GÜNGÖR

KOCAELİ BİLG. MÜH.

KOCAELİ 

ÖMÜR İNCİLİ 

KOCAELİ RADY.TV.

KOCAELİ

ARİF ARSLAN 

KOCAELİ ELEKT MÜH.

KOCAELİ

M.OKAN KASIM

KOCAELi  İNŞ MÜH.

KOCAELİ

ESRA KUCUR 

KOCAELİ MAK.MÜH.

KOCAELİ

DİLŞAH ÖZÇATAL 

KOCAELİ Ü. ÇAL.EKO. 

KOCAELİ

İREM ÖZGEN 

KOCAELİ Ü. ÇAL. EKO.

KOCAELİ 

ÜMİT HANÇER

ABANT DEKOR.ÖĞR.

BOLU

RAMAZAN ALTUN

ABANT ORM. MÜH.

BOLU

ÖZLEM AYDINLI

O. GAZİ KİMYA MÜH.

ESKİŞEHİR

MELTEM ŞİMŞEK 

O. GAZİ Ü. İŞLETME 

ESKİŞEHİR

HAMİT ÇALIŞKAN 

K.ELMAS TAS.KONS. 

ZONGULDAK

ELİF AYDAĞ

FIRAT METAL ÖĞR. 

ELAZIĞ

ÜMİT GÖKBAY 

FIRAT MAKİNE  MÜH. 

ELAZIĞ

OGÜN DEĞİRMENCİ 

YÜZ.YIL GIDA MÜH.

VAN

GÜLÇİN İŞLEK 

TRAKYA MAK. MÜH. 

EDİRNE

MEHMET TANRIKOL

PAMUK. MAK. MÜH.

DENİZLİ

NESLİHAN ELBÜZ

GAZİ  İŞLETME

ANKARA

FİGEN  YARICI

GAZİ  Ü.   KİMYA MÜH.

ANKARA

EMİNE ARABUL 

GAZİ MUH. FİNANS. 

ANKARA

ÖMER KÖSDAĞ 

K.HAS BİLG. MÜH. 

İSTANBUL

MERVE NAZLI ALKAN 

İ.TİC.BANK.VE FİN.

İSTANBUL 

ABDULBAKİ ZENGİN 

A.Ü.ELEK-ELEKT MÜH.

İSTANBUL 

BURAK YILMAZ

İ.BİLGİ.Ü. İŞLETME 

İSTANBUL

YAVUZ YAZICI 

DOĞUŞ ELEKTR MÜH.

İSTANBUL

BAHADIR DALKILIÇ 

DOĞUŞ ELEKTR MÜH. 

İSTANBUL

ÖNDER TATOĞLU 

DOĞUŞ ELEKTR MÜH.

İSTANBUL

GÖKHAN ŞAHİN 

Y.DOĞU MAK. MÜH

İSTANBUL

EMRAH BİRAN

Y. DOĞU MAK. MÜH

İSTANBUL

TUNA ÇOLAK 

İ.YEDİTEPE TURİZM  

İSTANBUL

B.ŞÜKRÜ ÇATIKKAŞ 

İ.YEDİTEPE BİLİŞİM 

İSTANBU

PAKİZE ÇALI 

K.A.T.Ü. EKOMETRİ 

TRABZON

FADİME AYASUN

EGE SİNEMA-TV 

İZMİR

SERDAR BİNGÖL 

SAKARYA MAK. MÜH. 

SAKARYA

FAİK KÜÇÜKVARDAR

SAKARYA MAK. MÜH. 

SAKARYA

OSMAN ÇALIK

SAKARYA Ü. ELEK. M.

SAKARYA

AYSUN CİVELEK 

K.ELMAS Ü. ELEKT M.

ZONGULDAK

İLYAS ŞENER 

K.ELMAS Ü. METAL 

ZONGULDAK

ALİ ÇAKAR

ÇUKUROVA MAK.MÜH.

ADANA

M.CEM KAYA  

GEBZE Y.TEKN.ENST.

İSTANBUL

PELİN TURNAGÖL

İ.Ü.İNGL. İŞLETME 

İSTANBUL

MURAT TANRIKOLU

MARMARA ELEK.ÖĞRT. 

İSTANBUL

EMRE GÜNDOĞAN

KOCAELİ Ü. MAK. MÜH.

KOCAELİ

YUSUF ŞENEL 

ERC.Ü. ELEKRO. MÜH.  

KAYSERİ

BÜŞRA DALKILIÇ

KOCAELİ  Ü. ÇEKO  

KOCAELİ

K.MEHMET ŞAHİNT.

G.ANTEP ELEKTRO MÜH.

DÜZCE

YUSUF GÜNDAŞ 

ATATÜRK ÇEVRE MÜH.

ERZURUM 

BARBAROS HÜSAM

ANADOLU  TURİZM  İŞL 

ESKİŞEHİR

FİLİZ ÖZTÜRK 

ANADOLU  TURİZM  İŞL.

ESKİŞEHİR

MURAT  YALAZLI

BAHÇEŞ. MEKATR. MÜH.

İSTANBUL

SİNEM  EKİNCİ

BAHÇEŞEHİR  BİLG .MÜH

İSTANBUL

CANER ÖZCAN

CELAL BAYAR İŞLETMEI

MANİSA

SERDAR  GERDAN

YEDİTEPE ULUSLAR TİC.

İSTANBUL

GÖKHAN KAYA

SELÇUK  ELEKTRO. MÜH.

KONYA

ASLI PEHLİVAN

BALIKESİR TUR. İŞLET.

BALIKESİR

VEDA KORAY ÖZBEY

KARABÜK  METAL ÖĞR.

KARABÜK

SELEN  KAYA 

CELAL BAYAR   MALİYE

MANİSA

MEHMET KURTULAN

OKAN Ü.İŞLETME(İNG.)

İSTANBUL

MERVE SAĞ

AKDENİZ Ü.GRAFİK

ANTALYA

ERDEM ÜLDES

AKDENİZ Ü.TURİZM İŞLET.

ANTALYA

METEHAN ŞİRİN

G.O.P. Ü.TURİZM OTELC.

TOKAT

İBRAHİM ÖZTÜRK

SAKARYA Ü.METAL. MÜH.

SAKARYA

MURAT BASTAMA

ATATÜRK Ü.MAKİNE MÜH.

ERZURUM

SEREN SARI

18 MART OKUL ÖNC.ÖĞR 

ÇANAKKALE

C. UMUT ŞELİMEN

OKAN Ü.İŞLETME(İNG.)

İSTANBUL

SİNAN NALBANTOĞL

B.ŞEHİR ELEKT MÜH.

İSTANBUL

MİNE ÇAKAL

OKAN Ü.ULUSL.TİCARET

İSTANBUL

DUYURULAR

  DGS SABAH GRUPLARIMIZ DOLDU! YENİ SABAH GRUPLARIMIZ ARALIKTA BAŞLAYACAK.

28 EKİMDE HAFTA SONU YENİ KPSS VE DGS ÖĞLEN GRUPLARIMIZ BAŞLIYOR.

Memurluk Peşin:1.600

Taksitli:1.800(10 Taksit)

Öğretmenlik
Peşin:2.000
Taksitli:2.200 TL
(10 Taksit)

İletişim: 349 25 57 


Kpss ile ilgili soruları uzmantv'de cevapladık
SINAV STRESİNİ NASIL AŞARIM?